Jaunums: Narvesen nāk klajā ar trīs veidu Superfood batoniņiem

Narvesen veikalos visā Latvijā tagad nopērkami jaunie sadarbībā ar ražotāju Ricberry tapušie Superfood batoniņi. Pieejami trīs batoniņu veidi: Superfood batoniņš ar rabarberiem, Superfood batoniņs ar augļiem un ogām un Superfood batoniņš augļu-ogu glazūrā.

Superfoods – tie ir uzturvielām īpaši bagāti produkti, kuri uztur veselību un vitalitāti, un jaunajos Superfood batoniņos šīs vērtīgās īpašības apvienojas ar bagātīgu un lielisku garšu. Visos batoniņos izmantoti Latvijā sastopami un iemīļoti augļi un ogas, kuru aromātus izdevies iemūžināt intensīvā garšas baudījumā.

Mūsdienu dzīves ritms ir straujš, un nereti nākas ar uzkodām iestiprināties, esot ceļā. Un tomēr, palielinās arī rūpes par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, tāpēc aug pieprasījums pēc ātrajām uzkodām, kuras spēj sniegt ko vairāk, nekā tikai ātru trieciendevu cukura. Jaunie Narvesen Superfood batoniņi piedāvā tieši to – ātro uzkodu ar augstu uzturvērtību. Visi trīs jauno batoniņu veidi ir izgatavoti no 100% dabīgām sastāvdaļām un nesatur glutēnu – to sastāvā ir augļi, ogas, sēklas un rieksti.

Batoniņš ar rabarberiem satur daudz šķiedrvielu un ir izcils magnija avots, savukārt, batoniņš ar augļiem un ogām nodrošina gan šķiedrvielas, gan vitamīnu E. Batoniņš augļu-ogu glazūrā ir gan magnija, gan vitamīna E avots.

Ātras brokastis, aizņemtas dienas launags vai enerģijas lādiņš skrējienā no vienas tikšanās uz nākamo – Superfood batoniņi ļaus parūpēties par savu organismu un labsajūtu arī visaizņemtākajā no dienām!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin