Jaunums! Katru 6. kafiju uzsaucam!

Lai diena būtu patiesi izdevusies, tā jāsāk ar gardu un aromātisku kafiju. Iepriecini sevi ar izcili garšīgo Narvesen kafiju 5 (piecas) reizes un 6 (sestajā) mēs Tev to uzsauksim!

Šī ir recepte ne tikai lieliskai dienai, bet visai nedēļai! Pirmdienu sāc ar vienu vai divām krūzītēm uzmundrinošā espresso. Otrdienai piestāv kafija ar pienu, bet trešdiena, mazā piektdiena, būs kā Karameļu makijato. Ceturtdien vari izmēģināt ko jaunu – Caffe Latte ar auzu pienu, bet piektdienu iesāc ar aromātisku melnu kafiju un nākamo dzērienu jau saņem dāvanā no Narvesen!

Narvesen kafija — tā ir vienmēr izcila garša, kuras pamatā ir īpašs espresso maisījums no 100% arabica pupiņām. Kolumbijas, Brazīlijas, Nikaragvas un Hondurasas pupiņas ir svaigi grauzdētas un nokļūst pie Tevis jau pēc 30 dienām. Tā mēs vienmēr nodrošinām aromātu un bagātīgu garšu, ko pavada viegls skābums ar riekstu, karameles un tumšās šokolādes niansēm.

Kā gūt sesto kafiju dāvanā?

Iegādājoties jebkura izmēra karsto dzērienu*, reģistrē pirkumu Narvesen LV aplikācijā, uzrādot pārdevējam savu unikālo svītrkodu. Par katru iegādāto karsto dzērienu saņemsi vienu digitālo zīmodziņu. Sakrājot 5 (piecus) zīmodziņus, saņem 6. karsto dzērienu dāvanā. Savā aplikācijas profilā vari sekot līdzi uzkrāto zīmodziņu skaitam.  

*Piedāvājumā ietilpst jebkura izmēra karstie dzērieni tai skaitā karstā šokolāde, tēja un aukstie dzērieni, piena kokteiļi, aukstā kafija, kuri tiek pagatavoti kafijas aparātā.
Piedāvājums spēkā visās Narvesen tirdzniecības vietās līdz 31.12.2023.
Uzzini vairāk narvesen.lv/lojalitate 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin