Jaunums: kārtīga maltīte no 4.90€

Gardi jaunumi Narvesen – bagātīgas, līdzi ņemamas maltītes, ko ātri un droši paķert veikalā un bez steigas notiesāt mājās! Izvēlies sev tīkamāko garšu salikumu un iestiprinies visai dienai!

Woks ar vistu plūmju mērcē
Sātīgas un sildošas maltītes meklējumos nekad nenošausi greizi, ņemot woku ar vistu plūmju mērcē. Sātīgi, garšīgi un vēl ar asumiņu — pašā laikā gan tiem, kam diena vienā skriešanā, gan tiem, kam vienkārši gribas iepriecināt sevi ar labu maltīti.

Cūkgaļas fileja ar kartupeļiem 
Kad vajag sātīgu maltīti, kas spēcina un lieliski garšo, tad droša izvēle būs cūkgaļas fileja ar kartupeļiem, ceptiem dārzeņiem un gardu mērcīti. Pēc šādas maltītes pat grūtākie darbi veiksies raitāk. Tāpēc tik uz priekšu! 

Tvaicēta vistas fileja ar dārzeņiem
Ja nu ir kāda gatavā maltīte, ko var saukt par klasisku maltītes ikonu, tad tā ir vistas fileja ar dārzeņiem. Burkāni, sviesta pupiņas, zaļās pupiņas un tvaicēta vistas fileja – ar šo garšīgo un sulīgo maltīti Tu vienmēr trāpīsi tieši desmitniekā.

Lai labi garšo!

Piedāvājums spēkā pērkot Woks ar vistu plūmju mērcē (300 g), Cūkgaļas fileja ar kartupeļiem (300 g) vai Tvaicēta vistas fileja ar dārzeņiem (250 g).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin