Jaunums! Karameļu makijato karstais dzēriens.

Ikdiena vēlas mūs ielikt rāmjos. Padarīt mūs vienādus. Bet mēs esam dažādi. Ar dažādiem mērķiem, dažādām domām un dažādām sajūtām. “Narvesen” priecājas un iestājas par šo dažādību, piedāvājot katra cilvēka sajūtām atbilstošu kafiju.

“Narvesen” veikalos tagad ir atrodams jauns karstais dzēriens – Karameļu makijato.

Karameļu makijato apvienota garda kafija, gaisīgas piena putiņas un karamele.
Baudi nesteidzoties, lai katrs malks Tev sniegtu sabalansētu un piesātinātu garšu, maigumu un patīkami saldenu prieku!

Nāc un izbaudi pavasarīgu garšu baudījumu ar jauno karsto dzērienu – Karameļu makijato, tagad īpaši izdevīgi tikai 1.70€.

Narvesen kafija — tā ir vienmēr izcila garša, kuras pamatā ir īpašs espresso maisījums no 100% arabica pupiņām. Kolumbijas, Brazīlijas, Nikaragvas un Hondurasas pupiņas ir svaigi grauzdētas un nokļūst pie Tevis jau pēc 30 dienām. Tā mēs vienmēr nodrošinām aromātu un bagātīgu garšu, ko pavada viegls skābums ar riekstu, karameles un tumšās šokolādes niansēm.

Jauno garšu tieši no kafijas aparātiem atradīsiet visos “Narvesen” veikalos visā Latvijā. Lejupielādējot Narvesen LV aplikāciju saņem karsto dzērienu dāvanā, bet iegādājoties dzērienu līdzpaņemtā krūzē, tam tiks piešķirta 10% atlaide.

Akcijas laiks: 03.04.2022.-28.05.2022.

Piedāvājumā ietilpst L izmēra Karameļu makijato karstais dzēriens. Regulārā cena 2€-2.10€.

Piedāvājums pieejams visos Narvesen veikalos, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”. Attēlam ilustratīva nozīme.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin