Jaunās Narvesen vasaras dizaina krūzes

Mēs esam tik dažādi, tikpat dažādi ir aŗi mūsu paradumi. Lai iepriecinātu dažādos pilsētniekus, Narvesen nāk klajā ar jaunajām vasaras dizaina krūzēm, kas atbilst trīs atšķirīgiem pilsētnieku tipiem – kulturālais, sportiskais un jaunatklājējs.

Piedāvājumā ir trīs stilīga un mākslinieciska dizaina krūzes, kas iedvesmos kafijas mīļotājus un ļaus iepazīt citus jau no attāluma. Noskaidrosim, ko par katru no pilsētnieku tipiem stāsta jaunās Narvesen krūzes!

“Krūze kulturālajiem” – tiem, kuriem interesē kultūrvēsturiskas vērtības un aizrauj mākslinieciski piedzīvojumi, pilsētas arhitektūra un ainavas.

“Krūze sportiskajiem” – tiem, kuri gūst baudu no aktīva dzīvesveida un atpūtas, caur kustību nokļūst notikumu epicentrā.

“Krūze jaunatklājējiem” – tiem, kuri ik uz soļa atklāj ko jaunu, vēlas izzināt sev apkārtesošonun jau ikdienišķās lietās spēj radīt inovācijas.

Aicinām visus kafijas un vasarīgo dzērienu cienītājus pie mums, lai izvēlētos savu mīļāko dzērienu un baudītu to kādā no iecienītākajām pilsētas lokācijām atbilstošā dizaina krūzē vai vienkārši tāpat, baudot pilsētu. Mūsuprāt, tas ir aizraujošs veids, kā padarīt šo vasaru krāsaināku un iepazīties ar jauniem cilvēkiem netipiskā veidā. Kurš pilsētnieks esi Tu?

Jaunā vasaras dizaina krūzes Narvesen pieejamas jau tagad!

Tiekamies Tavā Narvesen uz garšīgu kafiju!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin