Franšīzes ņēmēja Starptautiskā lidostā “Rīga” iegūto naudas balvu ziedo ukraiņiem

Narvesen (“Reitan Convenience Latvia”) franšīzes ņēmēja Starptautiskā lidostā “Rīga”, kas uzvarēja “Vietējo līderu” programmā (Local Hero Program), saņemto naudas balvu sava sociālā projekta īstenošanai ziedo biedrībai “Tavi draugi”.

Anda Matskina, Narvesen franšīzes ņēmēja Starptautiskā lidostā “Rīga”, saka, ka no sākuma viņai bija vairākas projektu idejas, no kurām vajadzēja izvēlēties. Viņa stāsta: “Lēmumu pieņemšanā iesaistīju savu komandu, jo mēs visi kopā sasniedzām labāko veselīgu produktu pārdošanas rādītāju no fokusa grupām salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu. Mēs visi nolēmām, ka  ziedosim iegūto balvu, lai atbalstītu Ukrainu, kas cīnās par mūsu visu brīvību. Mēs bijām ļoti priecīgi un sajūsmināti, uzzinot, ka mums ir iespēja realizēt mūsu pieteikto sociālo projektu.”

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva, lai palīdzētu Narvesen franšīzes ņēmējiem sniegt iespēju risināt vietējai kopienai svarīgus jautājumus. Anda uzskata, ka šī pieredze palīdzēja saliedēt komandu, jo visi veltīja papildu laiku brīvprātīgajam darbam biedrībā  “Tavi draugi”, kuras pamata mērķis līdz kara sākumam bija atbalstīt un iepriecināt bērnus, trūcīgās ģimenes, pensionārus, taču šobrīd tā aktīvi iesaistās Ukrainas iedzīvotāju nogādāšanā uz Latviju un sniedz humāno palīdzību Ukrainai.

Par vietas izvēli un projekta rezultātiem Anda saka: “Esam ļoti lepni par mūsu projekta realizāciju. Ir ļoti svarīgi dalīties ar visām ieinteresētajām pusēm par šī projekta realizāciju, iedvesmojot citus.

Šī aktivitāte ir saistīta ar Reitan Convenience Latvia nepārprotamo nostāju pret militāro agresiju – šīs nostājas komunicēšana ir ārkārtīgi svarīga mūsu klientiem un mums.”

“Pateicoties šai uzņēmuma iekšējai “Vietējo līderu” programmai es varēju kļūt par vietējo līderi, ietekmēt man svarīgus jautājumus, un es varēju to darīt, atbalstot savu uzņēmumu, vienkārši pārdodot vairāk produktu, kas ir labvēlīgi planētai un cilvēkiem,” savā pieredzē dalās Anda, un aicina citus piedalīties šajā programmā.

Franšīzes ņēmēja uzsver, ka ne mazāk svarīgi ir aktīvi komunicēt par savu atbalstu sociālajiem projektiem, lai pēc iespējas vairāk apkārtējo cilvēku un uzņēmēju iesaistītos atbildīgas sabiedrības veidošanā.

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva “Narvesen” franšīzes ņēmējiem. Balvu iegūst franšīžu ņēmēji, kas sasniedz lielāko veselīgu produktu pārdošanas rādītāju pieaugumu, saņem noteiktu naudas summu pieteiktā sociālā projekta īstenošanai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin