Franšīzes ņēmēja Oksana no Rīgas naudu ziedo BKUS spēļu pediatrijas kabinetam

Oksana Aņisko no Rīgas, kura ir Narvesen franšīzes ņēmēja, uzņēmuma konkursā “Vietējais līderis” iegūto naudas balvu ziedojusi VSIA “Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas” pediatrijas spēļu kabinetam, tādējādi sniedzot savu artavu, lai palīdzētu mazināt bailes un stresu no gaidāmajām procedūrām mazajiem Bērnu slimnīcas pacientiem.

Programmas “Vietējais līderis” galvenais mērķis ir palīdzēt citiem, kas uzrunājis Oksanu un viņas komandu. Par savu izvēli ziedojuma mērķim viņa stāsta: Man pašai bērnībā bija bailes no ārstiem, tāpēc man ir svarīgi palīdzēt bērniem nebaidīties no ārstiem un procedūrām. Bērniem ir nepieciešams vislielākais atbalsts un palīdzība, es aicinu arī citus franšīzes ņēmējus iesaistīties šajos projektos un ziedot naudu labiem mērķiem”

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pediatrijas spēļu kabineta izveidošanas mērķis ir medicīniskās spēles veidā, informējot un izglītojot mazos Bērnu slimnīcas pacientus, mazināt bailes, satraukumu par gaidāmajiem izmeklējumiem un procedūrām, kā arī veicināt ne-narkozes pacientu plūsmu. Slimnīcā šobrīd nereti ir situācijas, kad pacienti piedzīvo trauksmi, jo iepriekš nav neko tādu piedzīvojoši, taču, ņemot vērā pasaules pieredzi, šādas telpas var būt lielisks palīgs.

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva, kas paredzēta “Narvesen” franšīzes ņēmējiem, lai sniegtu iespēju risināt vietējai kopienai svarīgus jautājumus. Naudas summu, kas domāta sociālā projekta īstenošanai, saņem tie franšīžu ņēmēji, kas sasniedz lielāko veselīgu produktu pārdošanas rādītāju pieaugumu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin