Franšīzes ņēmēja no Ventspils iegūto naudas balvu ziedo atbalsta centram “Cimdiņš” āra trenažieru iegādei

Narvesen franšīzes ņēmēja Iveta Tamuža-Širmane no Ventspils iekšējā uzņēmuma konkursā “Vietējie līderi” iegūto naudas balvu ziedojusi nodibinājumam “Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš””, palīdzot īstenot ilgi kāroto sapni par āra trenažieriem un iespēju nodarboties ar sportu visa gada garumā. 

Iveta Tamuža-Širmane atzīst, ka ar prieku izvēlējās, kur novirzīt iegūto balvu: “Ir ļoti patīkami apzināties, ka varam darīt citiem labu, tādēļ, uzvarot konkursā, uzreiz sākām prātot par to, kur novirzīt iegūto naudu. Ar komandu kopīgi nolēmām, ka varētu palīdzēt atbalsta centram “Cimdiņš”, kas atrodas mums gandrīz vai kaimiņos. Uz mūsu veikalu nāk mammas, kuru bērni apmeklē šo atbalsta centru, tādēļ nolēmām ziedot “Cimdiņam”, lai atbalstītu gan bērnus, gan viņu ģimenes, kas gadu laikā mums kļuvušas jau pazīstamas 

Atbalsta centrs “Cimdiņš” jau vairāk nekā 10 gadus palīdz nodrošināt pieejamību sociālajiem un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kā arī viņu ģimenēm Ventspilī. Līdz šim atbalsta centram ir izdevies piepildīt sapni par māju ar pagalmu, tomēr pietrūcis finansējums, lai pagalmu pielāgotu atbalsta centra vajadzībām.  

Paužot pateicību par saņemto atbalstu, atbalsta centra “Cimdiņš” valdes locekle un vadītāja Ieva Sāmīte-Cērpa stāsta: “Ikdienā ļoti lielu uzmanību pievēršam fiziskām aktivitātēm, lai nodrošinātu nepieciešamo fizisko slodzi un aktivitātes gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, tādēļ, pateicoties saņemtajam ziedojumam, iegādājāmies divus velo-ergo-trenažierus, kuri tagad noteikti vēl vairāk motivēs mūsu klientus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā visa gada garumā, tādējādi uzlabojot arī savu fizisko un mentālo veselību.”  

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva, lai palīdzētu Narvesen franšīzes ņēmējiem sniegt iespēju risināt vietējai kopienai svarīgus jautājumus. Franšīžu ņēmēji, izpildot programmas nosacījumus, piesaka sociālā projekta ideju konkursam, un uzvarētāji saņem balvu – naudas summu franšīzes ņēmēja izvēlēta projekta īstenošanai, lai īstenotu kādu no Ilgtspējas mērķiem. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin