Dzemdību nama fonda atbalstam Narvesen klienti kopā saziedojuši vairāk nekā sešus tūkstošus eiro

Narvesen tirdzniecības vietās beigusies decembrī uzsāktā ziedojumu vākšanas kampaņa Dzemdību nama fonda atbalstam, un ziedojums 6196.54 eiro apmērā nodots Dzemdību nama fondam, kur tas tiks izlietots jauno vecāku atbalstam un zīdīšanas konsultāciju nodrošināšanai.

Kampaņas ietvaros Narvesen aicināja iegādāties mākslinieces Lotes Vilmas dizaina karsto dzērienu krūzītes, no kurām 0,03 centi tika ziedoti Latvijas mazuļu un jauno vecāku atbalstam, kā arī ziedot ziedojumu kastītēs Narvesen tirdzniecības vietās. Tāpat Narvesen sadarbībā ar Rīgas Dzemdību namu aktualizēja zīdīšanas nozīmīgumu mazuļa un māmiņas dzīvē, īstenojot informatīvu kampaņu.

“Esam gandarīti par iespēju sniegt savu artavu jauno vecāku atbalstam un ļoti pateicīgi par mūsu klientu izrādīto atsaucību un atbalstu. Bērna ienākšana ģimenē nozīmē ne tikai lielu prieku, bet arī nepieciešamību emocionāli, fiziski un finansiāli pielāgoties jaunajiem apstākļiem, tāpēc jebkurš atbalsts jaunajiem vecākiem ir ļoti svarīgs, un priecājos, ka visi kopā varam to sniegt,” saka “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.   

Dzemdību nama fonds dibināts 2019. gadā un kopš darbības uzsākšanas īstenojis jau vairākus projektus, padarot dzīvi labāku un drošāku gan mazuļiem, gan jaunajiem vecākiem, kā arī atbalstot Rīgas Dzemdību nama speciālistus viņu darbā. Atpazīstamākie fonda projekti ir autokrēsliņu noma dvīnīšu vecākiem, zīdīšanas konsultācijas jaunajām māmiņām Rīgas Dzemdību namā, kā arī moderna aprīkojuma iegāde jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai.

Laba veselība un labklājība ir viens no Narvesen ilgtspējas mērķiem, tādēļ Narvesen iestājas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu visās vecuma grupās, kā arī atbalsta tos, kuriem atbalsts visvairāk nepieciešams. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin