DMITRIJS, Franšīzes ņēmējs Daugavpilī

Kā jūs nonācāt “Narvesen”? Vai tā bija apzināta izvēle?

Uzsāku strādāt “Narvesen” kā pārdevējs. Darbu man piedāvāja paziņa un, protams, tā bija apzināta izvēle. Ilgi nedomājot, uzreiz piekritu piedāvājumam. Sākums nebija viegls, bet aizraujošs un darbs “Narvesen” man iepatikās uzreiz.

 

Kāda ir bijusi jūsu izaugsme šajā uzņēmumā?

Es uzsāku strādāt “Narvesen” 2005. gadā kā kioska pārdevējs, pēc tam kļuvu par veikala vadītāju un 2009. gadā jau vadīju 2 “Narvesen” veikalus kā franšīzes ņēmējs.

 

Kas jums vislabāk patīk, strādājot “Narvesen”?

Visvairāk man patīk apkalpot un sastapt klientus, jo KLIENTS ir mūsu vērtība. Es pilnībā piekritu Odd Reitan izteikumam, ka klients ir mūsu BOSS.

 

Kas ir jūsu mīļākais pienākums ikdienas darbā? Kuru notikumu jūs gaidāt ar nepacietību?

Mans mīļākais pienākums ikdienas darbā ir apkalpot klientus tā, lai viņi vienmēr mūsu tirdzniecības vietās jūtas kā mājās. Ar nepacietību gaidu, kad klienti atgriežas pie mums un jūtas laimīgi, kad atrod to, ko sirds vēlas.

 

Kura no uzņēmuma vērtībām jums ir vistuvākā un sagādā vislielāko gandarījumu?

Vistuvākā no uzņēmuma vērtībām man ir atziņa, ka “Mēs domājam pozitīvi un tālredzīgi”. Es uzskatu, ka, neraugoties uz dažādam grūtībām darbā un dzīvē, vienmēr ir jācenšas saglabāt pozitīvisms, nesot prieku un smaidu klientiem un kolēģiem. Vienlaikus ir svarīgi domāt tālredzīgi un ieraudzīt potenciālās sadarbības iespējas nākotnei.

 

Vai darbs “Narvesen” ir mainījis arī kādu no jūsu agrākajiem uzskatiem un pieņēmumiem – par pārdevēja darbu, saskarsmi ar klientiem, uzņēmuma vērtībām, jebko citu?

Darbs “Narvesen” ir mainījis manus uzskatus par darbu, biznesu un dzīvi kopumā. Pateicoties “Narvesen” esmu iemācījies veiksmīgi plānot savu laiku, esmu attīstījis iemaņas komandas vadīšanā, kā arī esmu sapratis, ka steidzīgajā dzīves un darba ritmā ir būtiski atvēlēt savu spēku un enerģiju svarīgākām lietām.

 

Kādas, jūsuprāt, ir svarīgākās īpašības šajā darbā?

Svarīgākās īpašības, strādājot “Narvesen” kā franšīzes ņēmējam – vienmēr  jābūt mierīgam, līdzsvarotam, pozitīvam un ar lielu vēlmi darīt, uzstādīt mērķus un tos sasniegt.

 

Kura ir jūsu mīļākā uzkoda “Narvesen” piedāvājumā?

Mana mīļākā uzkoda mūsu “Narvesen” piedāvājumā ir polārmaize ar vistu un tomātiem.

 

Kādi ir jūsu vaļasprieki un aizraušanās no darba brīvajā laikā? Par ko interesējaties, kas jūs iepriecina?

 

Man ir dažādi vaļasprieki: velosports, peldēšana, slēpošana, ceļošana. Man patīk klausīties mūziku. Visvairāk man iepriecina aktīvi pavadīts laiks kopā ar manu dēlu un sievu.

 

Ko jūs novēlētu saviem potenciālajiem nākotnes kolēģiem, kuri vēl tikai domā par darbu “Narvesen”?

Saviem potenciālajiem nākotnes kolēģiem novēlu nebaidīties un droši doties strādāt “Narvesen”. Uzskatu, ka šis ir ļoti stabils, stiprs uzņēmums, kurš  balstīts uz vērtībām. “Narvesen” – tā ir stipra komanda, kas vienmēr atbalsta, palīdz attīstīties un veidot kopīgu biznesu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin