Dimitrijs Novikovs no Rīgas iegūst apbalvojumu par sasniegumiem vadot franšīzi Narvesen

Īpašā Narvesen gada labāko sasniegumu apbalvošanas pasākumā noskaidroti labākie Narvesen franšīzes ņēmēji – tirdzniecības vietu vadītāji visā Latvijā. Starp godalgotajiem – arī rīdzinieks Dimitrijs Novikovs ieguvis titulu kā Labākais franšīzes ņēmējs Narvesen veikalu grupā.

Apbalvojumi tiek piešķirti, izvērtējot tirdzniecības vietas darbības rezultātus pēc 9 dažādiem kritērijiem, piemēram, slepenā pircēja novērtējuma, pārdošanas rādītājiem, klientu apkalpošanas un tirdzniecības vietas atbilstības Narvesen vērtībām u.c. kritērijiem. Lojalitātes veicināšanas čempionu titula ieguvēju vērtēja, atsaucoties uz klientu lojalitāti jeb uzticību tirdzniecības vietai, piemēram, cik daudzi klienti gada laikā izvēlējušies īpašos piedāvājumus, cik daudzi saņēmuši dāvanā katru sesto produktu.

Pavisam tika vērtēti 135 franšīzes ņēmēji visā Latvijā septiņās kategorijās – labākie franšīzes ņēmēji degvielas uzpildes staciju, veikalu un kiosku grupā, kā arī pārdošanas čempioni, lojalitātes veicināšanas čempioni un vietējie līderi. Tomēr īstās uzvaras ir tās, ko visa “Narvesen” komanda kaldina kopā ik dienu, atgādina uzņēmuma vadība.

“Mēs esam piedzīvojuši virkni satricinājumu, taču kopā esam tās pārvarējuši. Pieredze, ko esam guvuši, vadot un pārvaldot pārmaiņas, ir tikai mūs stiprinājusi un padarījusi mūs sagatavotākus nākotnes izaicinājumiem. Mēs esam līderi, mums ir spēcīga kultūra un vērtības, komandas un profesionāļi. Šī gada pasākuma tēma “Kopā – mēs esam nākotne!” ir mans solījums stabilitātei, sasniegumiem un labākiem rezultātiem,” apbalvošanas ceremonijā pauda SIA “Reitan Convenience Latvia”(“Narvesen”) valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Līdztekus rīdziniekam Dmitrijam Novikovam apbalvojumus saņēmuši arī Sindija Mihailova no Tukuma (Labākais franšīzes ņēmējs degvielas uzpildes staciju grupā) un Daiga Cīrule no Ķekavas (Labākais franšīzes ņēmējs kiosku grupā), kā arī Ilona Kokina no Daugavpils (Lojalitātes veicināšanas čempione).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin