Atbalsti Latvijas jauniešus!

Drosme darīt. Drosme dzīvot. Drosme būt sev pašam. Drosme par visiem 100! Iegādājoties Narvesen jebkuru karsto dzērienu MOT XL krūzē, Tu atbalsti motivācijas programmu Latvijas jauniešiem.  XL atbalsts par visiem 100!

Iegādājoties karsto dzērienu MOT XL krūzē Tu atbalsti programmu Latvijas jauniešiem. No katra dzēriena Narvesen 3 centus novirza programmai MOT. Kopā mēs varam kalnus gāzt.

MOT ir programma skolēniem dzīvotprasmes apguvei. Tās mērķis ir veidot stipru jaunatni, lai novērstu bulingu, vardarbību, alkohola un narkotiku lietošanu, sociālo atstumtību un no tās izrietošās garīgās veselības problēmas. MOT misija ir veidot atvērtāku, pretimnākošāku un drošāku sabiedrību.

MOT programmas filozofijas pamatā ir 3 universālas cilvēciskās vērtības:

Drosme dzīvot – atļauties sapņot lielus sapņus, būt aizrautīgam, uzdrīkstēties pieņemt izaicinājumus, dzīvot savu dzīvi mērķtiecīgi, atbildīgi un ar prieku;

Drosme rūpēties –  ievērot līdzcilvēkus, palīdzēt tiem, kas jūtas vientuļi vai atstumti, nenosodīt, bet interesēties, izprast un akceptēt dažādus apkārtējo cilvēku dzīves aspektus, respektēt;

 Drosme pateikt “nē” – atteikties no tām izvēlēm, kas kaitē pašiem vai apkārtējiem, lai pateiktu “jā” kaut kam lielākam un svarīgākam.

Uzzini vairāk www.mot.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin