Narvesen kopā ar Valsts Asinsdonoru centru aicina cilvēkus darīt labus darbus

Zīmols Narvesen kopā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) kampaņas “Esi supervaronis – ziedo asinis” ietvaros radījuši īpašu krūzīšu dizainu, aicinot savus klientus kļūt par supervaroni 15 minūtēs un izglābt kāda dzīvību, ziedojot asinis.

Pievienojies mums!

30 Narvesen darbinieki 25.04.2023 izdarīja labo darbu un kļuva par donoriem, kad Narvesen birojā viesojās Valsts Asinsdonoru centrs.

Šobrīd īpaši tiek gaidīti 0-, B- un 0+ asinsgrupu īpašnieki

Valsts asinsdonoru centrs priecāsies par jebkuras grupa ziedojumu, taču periodiski kāda no asinsgrupām trūkst visvairāk. Par aktuālajiem krājumiem vienmēr var uzzināt VADC mājaslapā.

Atrodi sev tuvāko ziedošanas punktu!

VADC gaidīs asinsgrupu donorus gan pastāvīgajās ziedošanas vietās Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē, kā arī izbraukumos visā Latvijā.
Karti var apskatīt Valsts asinsdonoru centra mājaslapā.

“Veselam cilvēkam asins ziedošana nav kaitīga un pat veselīga. Ziedojot asinis, donors atbrīvojas no vecajām asins šūnām – eritrocītiem un organisms ražo jaunas, kas efektīvāk izplata skābekli visā organismā. Asins šūnu atjaunošanas procesā organismā tiek stimulēta asinsrades sistēma un atjaunots asins sastāvs. Novērots, ka asins donori mazāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām. Cilvēki, kas regulāri nodod asinis, vieglāk panes lielu asins zudumu operācijas, traumas vai cita negadījuma laikā. Tāpat katrs donors var uzzināt savu pulsu, asinsspiedienu un hemoglobīna līmeni, kā arī pirms asins ziedošanas veikto analīžu rezultātus”, saka VADC direktore Egita Pole.

Sacensība ir sākusies! Vai Tu jau piedalies?

Nāc pats un aicini līdzi radus, draugus un kaimiņus! Uzvarētājs būs zināms jau decembrī.