Tik daudz jaunumu pavasarī!  

Pavasaris nāk ar jaunām vēsmām un jauniem produktiem Narvesen klāstā, jo kārtīga maltīte steidzīgajā ikdienā ir veiksmīgas dienas priekšnoteikums – ar tukšu vēderu nebūsi nekāds lielais darītājs. Tādēļ, paskat, ko turpmāk atradīsi savā Narvesen:  

Pastas salāti ar mozzarellu un tomātiem – tik sātīgi un garšīgi, ka mēli var norīt, tieši tādi ir mūsu jaunie pastas salāti.  Pasta, mozzarella, tomāti, mērce, gurķis un paprika svaigumam, olīvas un sojas pupiņas sātīgumam. Līdz mēneša beigām par īpašu cenu, tikai 3.29 EUR.  

Pastas salāti ar vistas fileju un pesto mērci – steidzīgam brīdim veselīga izvēle. Pasta, pesto mērce, sulīga vistas fileja, tomāti, paprika un spināti. Pilns puncis un pašam prieks! Līdz mēneša beigām par īpašu cenu, tikai 3.29 EUR. 

Kesadilja ar pupiņām, gvakamoli un kukurūzu – kaut ko veģetāru? Kāda runa – izbaudi šo kesadilju ar atsvaidzinošu gvakamoli, tomātiem pupiņām un kukurūzu. Sajutīsi mazliet Meksikas garšas.  

Kesadilja ar liellopa gaļu Meksikāņu gaumē – kad vajag daudz enerģijas un mazliet asumiņa dzīvē, tieši laikā būs kesadilja ar liellopa gaļu Meksikāņu gaumē, maltīte, kas spēcina un lieliski garšo!  

Bagete ar liellopa gaļu un sieru – mazliet franču sajūtas caur mūsu gardajām bagetēm. Iedomājies – kraukšķīga bagete, sautēta, sulīga liellopa gaļa un siers. Ēdīsi gardu muti!    

Sīpolu gredzeni – ļoti garda un sātīga uzkoda steidzīgā brīdī. Viegli panēti, kraukšķīgi un papildināti ar kādu no gardajām mērcītēm – nobaudi gardos, uz vietas gatavotos un sātīgos sīpolu gredzenus jau tagad!  Šobrīd īpaša akcijas cena – tikai 2.00 EUR.  

Churros saldie spāņu virtuļi – kraukšķīgajā pūdercukura kārtiņā, mutē kūstošie Churros, pavisam noteikti uzlabos noskaņojumu gan rūdītiem saldummīļiem, gan tiem, kas ar desertiem ir uz Jūs. Jaunumiem, līdz mēneša beigām, īpašas cenas, 2.00 EUR un diena izdevusies.  

Tas viss pieejams lielākajās Narvesen tirdzniecības vietās, tev tikai jāatnāk un jāizvēlas!   

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin