Tagad ņem jebkuru panini tikai par 2,49 EUR!

Kā sasildīties aukstā decembra dienā? Ņem sātīgo un karsti kūpošo Narvesen panini! Garšo tik labi, turklāt tagad par īpašu cenu – 2,49 EUR! Atliek vien izvēlēties sev tīkamāko – panini ar grilētiem dārzeņiem, tunci, bekonu vai vistu.

Panini ar grilētiem dārzeņiem. Maizīte ar grilētiem dārzeņiem būs sātīga maltīte gan veģetāriešiem, gan visiem pārējiem. Labprāt to Tev pasildīsim.

Panini ar bekonu. Siers, tomāts un sulīga bekona strēmelītes – viss vienā panini! Ja kožot lielu kumosu, sanāk nosmērēt degungalu – tas pieder pie lietas! Jo garšīgs paliek garšīgs!

Panini ar tunci. Ja esi zvērināts zivju cienītājs vai vienkārši gribi nedaudz paeksperimentēt, nogaršo panini ar tunci! Tiešām garšo pa pirmo!

Panini ar vistu. Standarts jau tāpēc ir standarts, ka garšo vienkārši teicami. Te ir viss vajadzīgais – siers, mērce un vistiņa, pildīta panini maizītē. Kodies tik iekšā!

Piedāvājums spēkā visos Narvesen veikalos līdz 02.01.2021., izņemot “Arēna Rīga” un VAS Starptautiskā lidosta “Rīga” tirdzniecības vietas. Piedāvājumā ietilpst jebkurš panini (ar vistu, darzeņiem,tunci vai bekonu). Sākotnējā cena 2.75 EUR līdz 2.85 EUR.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin