Tagad ņem jebkuru fokaču tikai par 2.50€!

Kā sasildīties aukstā decembra dienā? Ņem sātīgo un karsti kūpošo Narvesen fokaču! Garšo tik labi, turklāt tagad par īpašu cenu – 2.50€! Atliek vien izvēlēties sev tīkamāko – fokaču ar tītara gaļu, vistu vai grilētiem dārzeņiem.

Fokača ar vistas fileju un mocarellu.

Sēklu maize, sulīga marinēta vistas fileja un mocarella siers? – Jā, tas ir iespējams. Mēs piedāvājam īstu gastranomisko gardumu itāļu stilā. Svaiga, mīksta un garšīga — tāda nu ir šī fokača. Bravo!

Fokača ar grilētiem dārzeņiem.

Šī fokača būs īpašā cieņā tiem, kas vēlas vieglu, gardu uzkodu, ar ko remdēt izsalkumu ikdienas skrējienā. Fokačas sastāvā ir grilēta paprika, cukini, baklažāns, tomāti un svaigs siers — viss labais ir tieši tik vienkāršs. Baudām un smaidām!

Fokača ar tītara gaļu un karamelizētiem sīpoliem.

Krāsnī cepts itāļu gardums priecēs ne tikai Vidusjūras garšu cienītājus, bet arī tos, kuri spēj novērtēt labas garšu kombinācijas. Maize ar olīvām un kaltētiem tomātiem, sulīgu pildījumu ar tītaru gaļu un karamelizētiem sīpoliem — garda un sātīga kombinācija izsalkušiem vēderiem.

Akcijas laiks visos Narvesen veikalos līdz 08.01.2022, izņemot “Arēna Rīga” un VAS Starptautiskā lidosta “Rīga” tirdzniecības vietas. Piedāvājumā ietilpst jebkura fokača: ar vistas fileju un mocarellu (210g), ar tītara gaļu un karamelizētiem sīpoliem (190g), ar grilētiem dārzeņiem (200g). Regulārā cena 2.75€ līdz 2.85€. Attēlam ilustratīva nozīme.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin