Svini Starptautisko burgeru dienu ar Narvesen gardajiem burgeriem!

Katru gadu 28. maijā tiek svinēta Burgeru diena – svētki, kas vieno burgeru mīļotājus no visas pasaules. Šajā dienā tiek godināts viens no ikoniskākajiem ātrās ēdināšanas produktiem – burgers. Lai gan burgers ir vienkārša maltīte, tas ir kļuvis par amerikāņu kultūras simbolu un iemantojis savu vietu cilvēku sirdīs un virtuvēs. Arī Narvesen sortimentā atradīsi dažādus burgerus, kas ne tikai remdēs izsalkumu, bet arī iepriecinās garšas kārpiņas.
Burgera, kādu mēs to pazīstam šodien, aizsākumi ir meklējami Amerikas Savienotajās Valstīs 19. gadsimtā, kad par burgera priekšteci kļuva Hamburgas steiks – ievests no Vācijas. Tas sastāvēja no malta liellopa gaļas gabala, kas tika pasniegts starp divām maizes šķēlēm. Taču par īsto burgera ēras sākumu tiek uzskatīts 20. gadsimta sākums, kad dažādi pavāri un ēdināšanas uzņēmumi sāka piedāvāt šo ēdienu plašākai sabiedrībai.
Lai gan klasiskais burgers sastāv no liellopa gaļas kotletes, salātiem, tomātiem, sīpoliem un mērcēm, ko no abām pusēm ieskauj divas maizītes, šī ēdiena variācijas ir gandrīz neierobežotas. Mūsdienās burgeri pieejami visdažādākajos veidos:
• Vegāniskie un veģetārie burgeri: gatavoti no dažādiem dārzeņiem, pākšaugiem un gaļas aizstājējiem, piemēram, sojas vai sēnēm.
• Gardēžu burgeri: izsmalcināti burgeri ar augstas kvalitātes gaļu, īpašām mērcēm un piedevām, piemēram, avokado, zilo sieru vai karamelizētiem sīpoliem.
• Reģionālie burgeri: dažādās pasaules vietās burgeri tiek gatavoti, atspoguļojot vietējās kulinārijas tradīcijas, piemēram, japāņi gatavo teriyaki burgeru, bet meksikāņi – guacamole burgeru.
Burgeru dienā 28. maijā daudzos restorānos un ātrās ēdināšanas vietās visā pasaulē tiek piedāvāti īpaši piedāvājumi un atlaides. Arī Narvesen visiem burgermīļiem sarūpējis svētku atlaides! Aicinot Tevi svinēt Burgeru dienu teju veselu mēnesi – no 26. maija līdz 22. jūnijam – vrapbugeri ar liellopa vai vistas gaļu, kā arī vegāno vrapburgeri ar zirņu kotleti vari iegādāties tikai par 4 eiro*. Svini burgeru svētkus un baudi gardu maltīti kopā ar mīļajiem!

*Burgeru regulārā cena: vrapburgers ar liellopa gaļu – 4.9 eiro, vrapburgers ar vistas gaļu – 4.5 eiro, vegānais vrapburgers ar zirņu kotleti – 4.9 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin