Savā krūzē kafija par 25% izdevīgāk!

Izvēlies Narvesen vienmēr izcilo kafiju, turpmāk baudīt savā līdz paņemtajā kafijas krūzē un saņem 25% atlaidi*.

Narvesen mērķtiecīgi attīsta ilgtspējīgu iepakojumu politiku un ievieš jaunus risinājumus, kas palīdzētu saudzēt planētu un apkārtējo vidi. Lai kafijas pauze atstātu mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, Narvesen aicina saudzēt planētu un palīdzēt tai.

Narvesen kafija – tā ir vienmēr izcila garša, kuras pamatā ir īpašs espresso maisījums no 100% Arabica pupiņām. Kolumbijas, Brazīlijas, Nikaragvas un Hondurasas pupiņas ir svaigi grauzdētas un nokļūst pie tevis jau pēc 30 dienām. Tā mēs vienmēr nodrošinām bagātīgu aromātu un garšu, ko pavada viegls skābums ar riekstu, karameles un tumšās šokolādes niansēm. “Narvesen” kafija ir izcili piemērota un lieliski sader kopā ar pienu, dažādiem sīrupiem un garšvielām, un vienlaikus tā priecēs arī melnas kafijas un espresso cienītājus. Uzzini vairāk par Narvesen kafiju šeit: Narvesen kafija – vienmēr izcila 100% Arabica kafija – YouTube

Tava krūzīte – Tava iespēja saudzēt planētu!

*Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties jebkura izmēra karsto dzērienu no 10.12.2023 līdz 31.12.2024. visās “Narvesen” tirdzniecības vietās, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”. Atlaides nesummējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin