Rūpējamies par jūsu veselību un drošību Narvesen!

Cienījamais klient!

Narvesen prioritāte ir darbinieku, klientu kā arī visas sabiedrības veselība un drošība. Darām visu iespējamo, lai visos Narvesen ikviens klients var justies droši. Mēs esam atbildīgi un rūpējamies, lai visos Narvesen tiktu ievēroti valsts atbildīgo iestāžu noteikumi un ieteikumi, kā arī veikti nepieciešamie piesardzības pasākumi. Atgādinām Tev par drošības pasākumiem, kurus ievērojam, lai iepirkšanās pie mums būtu bez raizēm.

Sejas masku lietošana

Visos Narvesen gan klientiem, gan personālam ir obligāti jālieto sejas maskas, kas pilnībā nosedz degunu un muti. Atrodoties veikalā, obligāti jālieto medicīniskā maska vai respirators bez vārsta (FFP2, FPP3 vai KN96). Apmeklētāji bez sejas maskām vai ar neatbilstošām sejas maskām netiks apkalpoti.

Izņēmumi. Ar auduma maskām veikalā drīkst atrasties bērni vecumā no 7 – 12 gadiem. Maskas var nelietot bērni līdz 7 gadu vecumam un personas ar kustību vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai.

Sociālā distancēšanās

Atrodoties telpās, ir jāievēro divu metru distance. Iesakām izvairīties no drūzmēšanās gan tirdzniecības telpās, gan pie Narvesen ieejas un ārtelpās.

Pastiprinātas higēnas ievērošana

Visos Narvesen  klientiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi. Lai darbiniekiem un klientiem regulāri atgādinātu par noteiktajiem drošības pasākumiem, visos Narvesen, esam izvietojuši informatīvos materiālus par aktuālajiem drošības noteikumiem.

Rūpējies par savu apkārtējo veselību

Rūpes vienam par otru un katram par sevi šobrīd ir neatsveramas. Pirms doties uz sev tuvāko Narvesen, aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un pēc iespējas veikalusapmeklēt stundās, kad ir mazāk pircēju. Tāpat arī drošības nolūkos rosinām izmantot bezskaidras naudas norēķinus un neņemt rokās produktus, kurus neplāno iegādāties. Nedodies iepirkties, ja novēro kādas veselības problēmas vai gadījumā, ja Tev noteikta pašizolācija vai mājas karantīna.

Saudzēsim savu un apkārtējo cilvēku veselību!

Tavs Narvesen


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin