Rudens sezonas hits – Pumpkin Spice Latte tagad arī “Narvesen”!

Rudens noskaņas ir ienākušas ar jaunām garšām arī “Narvesen” tirdzniecības vietās! Šīs sezonas gaidītākais karstais dzēriens – Pumpkin Spice Latte – papildina arī mūsu piedāvājumu!

Pumpkin Spice Latte ir dzēriens, kas iemieso rudens sajūtas un svin šīs skaistās sezonas ierašanos, ik gadu kļūstot par īstu sezonas klasiku. Šajā dzērienā apvienota “Narvesen” gardā 100% Arabica pupiņu kafija ar Pumpkin Spice jeb pikanto ķirbju sīrupu, un ikviens to var pielāgot savām vēlmēm, papildus pievienojot kanēli, saldumu vai citas piedevas, kas atrodamas “Narvesen” tirdzniecības vietās.

Kāpēc ķirbju garšviela ir tik iecienīta? Šis dzēriens ir tik pieprasīts visā pasaulē ne tikai tāpēc, ka tam ir lieliska garša, bet arī tādēļ, ka tā smarža cilvēkus saista ar rudenīgām emocijām, sajūsmu par sezonas maiņu un svētku tuvošanos.

Perfektai rudens kombinācijai “Narvesen” iesaka apvienot Pumpkin Spice Latte ar klientu iecienīto pekanriekstu un kļavu sīrupa kārtaino maizīti, kas ienesīs pozitīvu enerģiju un saulainas sajūtas pat drēgnā rudens pievakarē.

Rudens iecienītākais karstais  dzēriens pieejams visos “Narvesen” Latvijā. Lejupielādējot “Narvesen LV” aplikāciju, saņem karsto dzērienu dāvanā, bet katru 6. karsto dzērienu uzsauksim!

Turklāt “Narvesen” ir sagatavojis arī citus sezonas pārsteigumus un gardumus, lai padarītu kafijas baudīšanas pieredzi vēl patīkamāku. Seko līdzi aktualitātēm mūsu lojalitātes aplikācijā, mājaslapā un sociālajos tīklos, lai vienmēr būtu informēts par “Narvesen” aktuālajiem piedāvājumiem un jaunumiem!

*atlaides nesummējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin