Pievienojies Zemes stundai 25. martā arī Tu!

Sestdien, 25. martā, plkst. 20:30, miljoniem cilvēku visā pasaulē uz vienu stundu izslēgs apgaismojumu un elektroniskās ierīces, lai taupītu enerģiju un kopā mazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas. Līdzīgi kā citus gadus, arī šoreiz “Narvesen” piedalīsies vides akcijā, uz stundu izslēdzot ārējās fasādes apgaismojumu un logotipu gaismas kastes tirdzniecības vietās, kur tas iespējams.

Zemes stundas mērķis nav tikai enerģijas taupīšana, tas ir arī simbolisks globāls notikums, kas parāda, ka mēs visi varam sniegt savu ieguldījumu klimata pārmaiņu mazināšanā. Tā rosina padomāt, ko katrs no mums var darīt, lai uzlabotu dzīvi uz mūsu planētas, ieviešot kaut nelielas pārmaiņas savā ikdienā.

Vairāk par Zemes stundas nozīmi un pozitīvo ietekmi, kā arī vērtīgus padomus, ko darīt Zemes stundas laikā un kā tajā piedalīties, uzzini Pasaules Dabas Fonda (WWF) mājaslapā: https://lv-pdf.panda.org/virzieni/klimats/zemes_stunda/ 

Zemes stunda ir kampaņa, kuru katru gadu visā pasaulē organizē Pasaules Dabas Fonds, mudinot sabiedrību, pašvaldības, iepirkšanās centrus, uzņēmumus un visus citus uz vienu stundu izslēgt elektrisko apgaismojumu. Arī Latvijā katru gadu gan iedzīvotāji, gan uzņēmumi, valsts un pašvaldības iestādes piedalās šajā akcijā, izslēdzot apgaismojumu mājās, uz ielām, stāvlaukumos, uz ēku fasādēm u. c. 

Aicinām Latvijas iedzīvotājus, uzņēmumus un organizācijas solidarizēties šī labā mērķa vārdā! Visiem strādājot kopā, pat nelielas izmaiņas var radīt lielas pārmaiņas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin