Piedalies Narvesen vasaras loterijā “Pilsētas punkti”! Balvu fonds 5000€

Aicinām baudīt pilsētu, rīkot vasaras piknikus pilsētas pastaigās ņemot līdzi mūsu produktus. Lai atpūta būtu interesantāka, esam parūpējušies par spēlēšanās prieku, organizējot loteriju “Pilsētas punkti”.

Kamēr baudi pilsētu, piedalies loterijā ar balvu fondu 5000€ vērtībā. Dāvanu grozu esam sarūpējuši, īpaši domājot par Tevi, tas ir, par ikviena dažādajām interesēm, gaumi un vajadzībām. Arī mēs nevaram sagaidīt, kad izlozēsim:

  • 3x pilsētas velosipēdus,
  • 5x piknika grozus ar piederumiem,
  • 3x skaļruņus “JBL”,
  • 20x Narvesen dāvanu grozus 135€ vērtībā.

Galveno balvu no visiem reģistrētajiem čekiem izlozēsim 24. jūlijā.

Lai piedalītos loterijā un pretendētu uz balvu no 28. maija līdz 22. jūlijam jāiegādājas vismaz viena loterijas prece jebkurā Narvesen tirdzniecības vietā visā Latvijā, jāsaglabā̄ pirkuma apliecinošais dokuments jeb čeks un ar to jāreģistrējas loterijai.

Reģistrēties loterijai iespējams divos veidos:

NARVESEN Pirkuma dokumenta numurs Vārds Uzvārds

  1. sūti īsziņu* uz numuru 1838 (LMT, Tele2, Bite) ar tekstu:

Piemērs: NARVESEN 123456 Liga Ozoliņa

2. aizpildi reģistrēšanas anketu mājas lapā www.pilsetaspunkti.lv. Anketā jānorāda vārds, uzvārds, pirkuma dokumenta (čeka) numurs, dalībnieka tālruņa numurs. Reģistrācijā ir bez maksas.

* Vārds, uzvārds rakstāms bez garumzīmēm, mīkstinājuma zīmēm, dubultiem burtiem u.tml. Nosūtot pareizu īsziņu, dalībnieks uzreiz saņem atbildes īsziņu par veiksmīgu dalību: „Paldies par dalību, lūdzu saglabājiet pirkuma čeku līdz loterijas beigām! Vēlam veiksmi izlozē!” Tā kalpo kā reģistrācijas apstiprinājums. Visus izdevumus, kas rodas, īsziņu nosūtot, sedz loterijas dalībnieks pats. Maksa par īsziņu: XXX eiro (ieskaitot PVN).

Vasara ir īstais laiks baudīt Narvesen gardās maltītes nesteidzoties vienā ritmā ar Tevi un tikt pie lieliskām balvām! Tāpat izbaudi iecienītākos Narvesen produktus par īpaši saulainām cenām*

*(izņemot VAS Starptautiskā lidosta Rīga un Arēna Rīga Narvesen tirdzniecības vietās).

Iepazīties ar detalizētiem loterijas noteikumiem un reģistrēties loterijai iespējams šeit.
Arī šogad aicinām dalīties ar īpašajām Narvesen maltīšu vietām, aprakstu un fotogrāfiju ievietojot mājaslapā www.pilsetaspunkti.lv.
Aicinām arī piedalīties sacensībā starp pilsētām, lai noskaidrotu Latvijas aktīvāko pilsētu un mīļāko tikšanās vietu. Pārsteigumi būs, jo paredzētas arī citas aktivitātes.

Lai baudpilna un garšīga vasara!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin