Piedalies Narvesen 25 gadu dzimšanas dienas loterijā! Balvu fonds 25 000€

Kopā 25 gadus mēs, “Narvesen”, esam Tavs sabiedrotais gan steidzīgās darba dienās, gan laiskās brīvdienās, esam vienā ritmā ar Tevi, Tavām vajadzībām un izvēlēm ikdienu.

Šogad, svinot savu 25. dzimšanas dienu, sakām paldies Tev un aicināmu piedalīties loterijā ar balvu fondu 25 000€ vērtībā. Dāvanu grozs ir bagātīgs un piemērots dažādām gaumēm un izvēlēm:

  • 2x motorolleri Vespa Elettrica (komplektā ķiveres);
  • 3x televizori LG 55″ 55NANO753PR TV;
  • 3x spēļu konsoles Xbox Series S 512 GB;
  • 3x viedpulksteņi Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE;
  • 50x “Narvesen” dāvanu grozi 100€ vērtībā.

Lai piedalītos loterijā un pretendētu uz balvu, no 29. maija līdz 20. augustam, jāiegādājas vismaz viens loterijas produkts jebkurā Narvesen visā Latvijas teritorijā, jāsaglabā̄ pirkuma apliecinošais dokuments jeb čeks un ar to jāreģistrējas loterijai.

Reģistrēties loterijai iespējams divos veidos:

  1. sūti īsziņu* uz numuru 1838 (LMT, Tele2, Bite) ar tekstu:

NARVESEN Pirkuma dokumenta numurs Vārds Uzvārds

Piemērs: NARVESEN 123456 Liga Ozoliņa

2. aizpildi reģistrēšanas anketu mājas lapā www.narvesen.lv. Anketā jānorāda vārds, uzvārds, pirkuma dokumenta (čeka) numurs, dalībnieka tālruņa numurs. Reģistrācijā ir bez maksas.

*Vārds, uzvārds rakstāms bez garumzīmēm, mīkstinājuma zīmēm, dubultiem burtiem utml. Nosūtot pareizi sastādītu īsziņu, dalībnieks uzreiz saņem atbildes īsziņu par veiksmīgu dalību „Paldies par dalību, lūdzu saglabājiet pirkuma čeku līdz loterijas beigām! Vēlam veiksmi izloze!”, kas kalpo kā reģistrācijas apstiprinājums. Visus izdevumus, kas Loterijas dalībniekam rodas saistībā̄ ar īsziņas nosūtīšanu, sedz dalībnieks pats. Maksa par SMS nosūtīšanu 0.14 EUR (iesk. PVN).

Vasara ir īstais laiks baudīt Narvesen gardās maltītes un tikt pie lieliskām balvām! Tāpat izbaudi iecienītākos Narvesen produktus par īpaši saulainām cenām*

*(izņemot VAS Starptautiskā lidosta Rīga un Arēna Rīga Narvesen tirdzniecības vietās).

Ar detalizētiem loterijas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin