Noderīgi! Vēstuļu korespondences sūtīšanas politika izmantojot pastmarkas

Saziņai arvien vairāk izmantojam e-pastus, digitālās platformas un sociālos tīklus, taču saņemt ar roku rakstītu vēstuli, apsveikuma atklātnīti svētkos vai pastkarti no ceļojuma ir personiskāk un sirsnīgāk. Atceries, visos Narvesen iespējams iegādāties visa veida pastmarkas, veiksmīgai sūtījumu izsūtīšanai visā Latvijas teritorijā.

Lai nodrošinātu precīzu un laicīgu sūtījumu nonākšanu līdz saņēmējam, ļoti būtiska ir korekta sūtījuma noformēšana. Jānorāda saņēmēja adrese, persona, kurai paredzēts sūtījums, kā arī jāpievieno attiecīgā nomināla pastmarka, tajā nedrīkst ievietot priekšmetus, kuru sūtīšana, izmantojot konkrēto sūtījuma veidu, ir liegta u.c. faktori. Jāņem vērā, ka adresātu nesasniegušās vēstules, pastkartes un citu pasta sūtījumu saturu Latvijas pasts iznīcina.

Uzzināt vairāk par korektu sūtījuma noformēšanu skatīt šeit:
Vienkārši pasta sūtījumi
Pakalpojumu kalkulators

Sākot ar 2022. gada 1. janvāri stājušās spēkā izmaiņas pasta pakalpojumu cenrādī. Sūtījumi pa Latviju līdzšinējā 1€ vietā maksā 1.20€. Mainās tarifu grupas līdzšinējo 4 grupu vietā no 2022. gada 1.janvāra būs 14 tarifu grupas (ārzemju sūtījumiem). Ar pakalpojumu cenrādi un  grupu iedalījumu var iepazīties Latvijas pasta mājas lapā un šeit:
Jaunie tarifi vēstuļu korespodences sūtījumiem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin