Tagad Narvesen LV aplikācijā iegādājies sabiedriskā transporta koda biļetes

Paplašinot un attīstot digitāli pieejamo pakalpojumu klāstu, SIA “Reitan convenience Latvia” mobilajā aplikācijā Narvesen LV piedāvā iegādāties koda biļetes braucienam sabiedriskajā transportā Rīgā. Šādu iespēju Narvesen nodrošina sadarbībā ar “Mobilly”.

Tagad arī Narvesen LV iegādājies biļeti braucienam “Rīgas satiksmes” autobusos, tramvajos un trolejbusos. Tāpat kā “Rīgas satiksmes” un “Mobilly” lietotnēs, arī Narvesen LV vari iegādāties laika, dienas vai mēneša biļetes. Biļešu cenas ir tādas pašas kā fiziskajās tirdzniecības vietās.

“Attīstoties digitālajiem risinājumiem, mainās arī mūsu klientu paradumi, un arvien vairāk cilvēku dod priekšroku dažādiem pirkumiem, biļetēm, kodiem un sertifikātiem digitālajā vidē. Narvesen pastāvīgi paplašina šādu pakalpojumu klāstu, izvēloties ilgtspējīgus risinājumus un rūpējoties par klientu ērtībām. Sabiedriskā transporta biļetes ir viens no populārākajiem ikdienas pirkumiem Narvesen tirdzniecības vietās Rīgā, tāpēc iespēja tās iegādāties ar mobilās lietotnes starpniecību ir likumsakarīgs solis mūsu izaugsmē,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Koda biļetes ir jaunievedums sabiedriskajā transportā un kopš oktobra beigām darbojas paralēli ierastajai biļešu sistēmai. Galvenā koda biļešu priekšrocība ir iespēja tās iegādāties mobilajā lietotnē jebkurā diennakts laikā no jebkuras atrašanās vietas. Iekāpjot transportlīdzeklī, biļete jāaktivizē, lietotnē “Narvesen LV” skenējot transportlīdzeklī izvietoto kvadrātkodu. Pēc biļetes aktivizēšanas pasažieris lietotnē saņems kvadrātkodu, kuru pēc nepieciešamības varēs uzrādīt biļešu kontrolierim.

Narvesen ir par ilgtspējīgām izvēlēm un patīkamiem braucieniem, tāpēc aicinām viedtālruņu lietotājus izmēģināt jauno biļešu iegādes iespēju, atsakoties no drukātajām sabiedriskā transporta biļetēm. Turklāt katrs, kurš lejupielādē lietotni Narvesen LV, dāvanā saņem kafiju, lai diena ir izdevusies un patīkama,” stāsta Dace Dovidena.

Aplikāciju Narvesen LV iespējams bez maksas lejupielādēt App Store un Google Play vai veic aplikācijas atjaunošanu.
Lietošanas instrukcijas video skatīt šeit.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin