Nāc ar savu krūzi un baudi kafiju par puscenu!

Vai tava diena bez kafijas nav pilnvērtīga? Narvesen to lieliski saprot, tāpēc martā piedāvā īpašu iespēju: mosties pavasarim – saņem 50% atlaidi iecienītākajai kafijai, iegādājoties to savā krūzē!

Kad ziemas pelēcība iesūkusies pat drēbju vīlēs, kas gan var būt vēl uzmundrinošāks par karstu, aromātisku kafiju mīļākajā krūzītē! Narvesen piedāvā iespēju ne tikai iegādāties kafiju ar atlaidi, bet arī īstenot ilgtspējīgu dzīvesveidu un samazināt vienreizlietojamo trauku daudzumu ikdienā. Mazāk atkritumu nozīmē laimīgāku vidi un priecīgākus cilvēkus mums apkārt, padarot ikdienu mazliet labāku.

Ja tomēr tava krūze palikusi mājās, Narvesen termokrūzes dažādās krāsās glābs tavu dienu! Mūsu termokrūzes izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu izmantošanas laiku un uzticamību. Ņem līdzi pārgājienā vai pastaigā pa pilsētu!

Nāc uz tuvāko “Narvesen” tirdzniecības vietu ar savu krūzi un sasildies ar iecienītāko karsto dzērienu! Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties jebkura izmēra karsto dzērienu no 03.03.2024. līdz 27.04.2024. visās “Narvesen” tirdzniecības vietās, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”.

Atlaides nesummējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin