Nāc ar ķiveri, saņem atlaidi!

Galvu sargā ķivere, sirdi silda kafija! Tādēļ Narvesen, aktualizējot drošu dalību pilsētas satiksmē, aicina ikvienu velosipēdistu, motociklistu, elektroskūtera, segveja vai jebkādas citas ķiveres īpašnieku nākt uz Narvesen un saņemt L izmēra kafiju par īpašu cenu – 1 EUR.

“Lai arī sabiedrībā var vērot diskusijas par velo ķiveres lietderību, mēs, “Narvesen”, uzskatām, ka rūpes par pašu un bērnu drošību ir jāliek pirmajā vietā. Tādēļ ikvienu rosinām sekot līdzi ceļu satiksmes noteikumiem, kas paredz, ka velosipēda ķivere jālieto visiem bērniem līdz 12 gadu vecumam, kā arī aicinām uzticēties ekspertu ieteikumam ķiveri lietot ikvienam braucējam – arī pieaugušajiem. Šādām rūpēm par savu drošību būtu jābūt pašsaprotamām, gluži kā motocikla ķiveres lietošanai,” uzskata Ilze Dumceva, SIA “Narvesen Baltija” mārketinga un komunikācijas departamenta direktore.

Drošībai ir jābūt pirmajā vietā, un šoreiz ķivere var kalpot ne tikai drošībai, bet arī patīkamam atpūtas brīdim ar izcilu kafiju!

Nākot ar jebkādu ķiveri galvā vai rokā, pērc L izmēra karsto dzērienu par 1 EUR.* Akcijas periods 20.09.2021.–26.09.2021. *L izmēra karstā dzēriena sākotnējā cena no 1,60 EUR līdz 1,90 EUR. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin