Jaunums Narvesen sortimentā – vegāniskais hotdogs

Ja ikdienā nelietojat uzturā gaļas izstrādājumus vai jebkādus dzīvnieku izcelsmes produktus, tas nebūt nenozīmē, ka jāatsakās no iecienītajām uzkodām! No 8. marta Narvesen sortimentā ienāk jaunums, kas priecēs vegānus un veģetāriešus un pārsteigs ikvienu, kurš vēlas izmēģināt jaunas garšas – hotdogs ar vegānisko desiņu.

Hotdogs ir vienkāršs ēdiens, kas radies tik sen, ka grūti pateikt, kurš ir tā autors. Visticamāk, pirmās karstās desiņas tika gatavotas Vācijā, bet ideju par maizē ieliktu desiņu 20. gadsimtā Amerikā ieveda vācu imigranti. Latvijā hotdogu ēšanas tradīciju aizsāka tieši Narvesen. Veselu gadsimtu hotdogs ir bijusi populāra un pieprasīta uzkoda visā pasaulē, tomēr tā pagatavošana ir mainījusies, papildinot to ar dažādām mērcēm un salātiem. Arvien populārākam kļūstot vegāniskam un veģetāram dzīvesveidam, arī hotdoga desiņas mainās līdzi laikam un pircēju pieprasījumam.

Narvesen ļoti lepojas ar jauno piedāvājumu – tas Latvijas tirgū ir pirmais šāda veida produkts, turklāt desiņas tiek ražotas tepat, Latvijā, sadarbībā ar ražotāju SIA “Milzu”.

Iegādājoties jauno hotdogu, varēsiet baudīt gardu sezama vai graudu maizīti ar vegānisko desiņu, gurķu-sinepju salātiem un tomātu mērci, pievienot grauzdētus sīpolus un īpašo vegāniem draudzīgo majonēzi. Savukārt franču hotdogs tiek pasniegts ar kečupu un sinepēm.

Šobrīd jaunie hotdogi būs pieejami lielākajās Narvesen tirdzniecības vietās, kur var iegādāties ne tikai vegānisko hotdogu, bet arī vegānisko burgeru, veģetāro kebabu un izcilas karstās uzkodas.

Ģimnāzijas iela 31Daugavpils
Klaipēdas iela 62Liepāja
Rīgas iela 4, t/c ValletaValmiera
Kuldīgas iela 5, autoostaVentspils
Krasta iela 68Rīga
Talsu šoseja 66Jūrmala
Maskavas iela 427bRīga
Dambja iela 10Rīga
Viestura iela 21Jūrmala
Kuldīgas iela 1Rīga
Upesgrīvas iela 1Mārupe
Vienības gatve 144Rīga
Ulmaņa gatve 84Rīga
Loka maģistrāle 2aJelgava
Iecavas pag. KrustiņiIecava
Katoļu iela 4Rīga
Lubānas iela 64Rīga
Elejas iela 1Bauska
Dundagas iela 1Talsi
Kurzemes prospekts 15aRīga
Sūru iela 3Kuldīga
Apvedceļš 5Saldus
Valdeko, Valmieras pag., Burtnieku n.Valmiermuiža
Dzelzavas iela 60Rīga
Zemgales iela 1AOlaine
Lucavsalas iela 1Rīga
Merķeļa iela 2Rīga
Krišjāņa Valdemāra iela 21Rīga
Stacijas laukums 4Rīga
Pērnavas iela 55Rīga
Hipokrāta iela 2Rīga

Lai labi garšo!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin