Jaunums: burgeri sākot no 2,50 EUR!

Vairāk nekā 20 Narvesen veikalos* tagad nobaudi jaunos – Klasiskos liellopa burgerus, kas maksā tikai 2,50 EUR!  Burgera maizīte, sulīga liellopa kotlete, gurķu-sinepju salāti, BBQ un ķiploku mērces — ideāla kombinācija perfektai garšai. Gan gardi, gan izdevīgi!

  • Veikali, kuros pieejams Klasiskais liellopa burgers:
AdresePilsēta
Audēju 16, t/c Galerija CentrsRīga
Stacijas 2, t/c Origo, Tornis 1Rīga
Stacijas 2, t/c Origo, Tornis 2Rīga
Stacijas 2, t/c Origo, B ieejaRīga
Brīvības 372, Alfa 1Rīga
Dzirnavu iela 67, t/c Galleria RigaRīga
Elizabetes iela 91/93Rīga
Kr. Barona 11Rīga
Ieriķu 3, t/c DominaRīga
Kaļķu 28, Hotel de RomeRīga
Kaļķu iela 2Rīga
Kr.Valdemāra iela 21Rīga
Lucavsalas ielā 1Rīga
Merķeļa ielā 2Rīga
Apvadceļš 5Saldus
Stacijas lauk. 2 – GogoļaRīga
Strēlnieku 1Rīga
Brīvības 32, SaktaRīga
Jomas iela 46Jūrmala
Jomas 60Jūrmala
Aspazijas bulvāris 32Rīga
Grēcinieku iela 11aRīga
Vaļņu iela 2Rīga
Hipokrāta iela 2 (Gaiļezera slim.)Rīga
Maskavas iela 257 (Akropole)Rīga
Tomsona iela 25/87ARīga
Grostonas iela 1Rīga
Maskavas iela 257 (Akropole 2)Rīga
Krasta 68Rīga
Ulmaņa gatve 84Rīga

Savukārt tiem, kam kārojas ko sātīgāku un pamatīgāku, aicinām nobaudīt kādu no trīs Narvesen meistarstiķiem – Vareno burgeru ar liellopa gaļu, Kraukšķīgo burgeru ar vistas gaļu vai arī Vegāno burgeru ar zirņu kotleti. Tos atradīsi četros Narvesen veikalos Rīgā  – Lucavsalas ielā 1, Merķeļa ielā 2, Krišjāņa Valdemāra ielā 21 un t/c “Origo”, pie “B” ieejas, kā arī Saldū, Apvadceļs 5 . Allaž svaigi un pagatavoti Tavā acu priekšā!

Varenais ar liellopa gaļu

Kurš gan tagad gribētu iekosties sulīgā burgerī? Visi gribētu! To zinot, Narvesen piedāvā jaunumu — burgeri ar liellopa gaļu. Burgeru fani novērtēs klasisko maizīti, BBQ mērci, karamelizētos un marinētos sīpolus, svaigu salātlapu, tomāta šķēli, marinētu gurķīti… un, protams, lielisku liellopa kotleti ar Čedaras sieru. Ir vērts pamēģināt — garšo vienkārši kolosāli.

Kraukšķigais ar vistas gaļu

Daudziem jo daudziem kārojas burgers ar vistas gaļu. Un kāpēc gan ne? Lūdzu — tagad Narvesen piedāvā gardu burgeru ar klasisko maizi, Hellmann’s mērci de Luxe un Hot spice mērci, svaigu salātlapu, marinētu papriku un gurķi kopā ar foršu vistas gaļas kotleti un Čedaras sieru. Tiešām — pa pirmo!

Vegānais ar zirņu kotleti

Modes tendences mainās. Tas pats vērojams arī maltīšu izvēlē. Aizvien populārākam kļūstot veģetārismam un vegānismam, Narvesen aicina nobaudīt vegāno burgeri ar zirņu kotleti. To papildinās klasiskā burgeru maize, salātlapa, tomāts, BBQ mērce, marinēta paprika un vegānā majonēze. Kādam tā būs lieliska alternatīva. Kādam — izvēle Nr. 1.

Un, ja ar burgeru vien nepietiek vai gribas kādu uzkodu, šajos veikalos izmēģini un nobaudi kraukšķīgās vistas gaļas bumbiņas, asās vistas filejas strēmelītes, mocarellas nūjiņas vai frī kartupeļus!

Kraukšķīgās vistas gaļas bumbiņas

Katram taču reizēm gribas nobaudīt ko jaunu. Ja arī Tev ir pienākusi tāda reize, tad ienāc Narvesen un paņem jaunās vistas uzkodas “Kraukšķīgās vistas gaļas bumbiņas”. Tie ir sulīgi vistas krūtiņas gabaliņi kraukšķīgā rīsu pārslu mundierī. Tiešām garda uzkoda, bet, ja labi grib — no šādas uzkodas var arī paēst. 

Asās vistas filejas strēmelītes

Narvesen domā par visiem, kas iegriežas pēc maltītes vai uzkodas. Jā, arī par tiem, kam prasās kas asāks. Garda vistas krūtiņa piparotā ķiploku, sīpolu un paprikas panējumā — tā ir jaunā vistas uzkoda “Asās vistas filejas strēmelītes”. Kā saka — garšīgi bez gala un vēl ar savu raksturiņu.

Mocarellas nūjiņas

Reiz itālieši izgudroja mocarella sieru, bet viņi pat nenojauta, ka arī tepat Latvijā Narvesen piedāvās baudīt uzkodu “Mocarellas nūjiņas” vieglā panējumā. Kad Narvesen pārdevējs pasniegs šīs staipīgi garšīgās nūjiņas, Tev atlikts vien izvēlēties — ar majonēzi, kečupu vai sinepēm.

Frī kartupeļi

Tagad Narvesen piedāvā arī frī kartupeļus? Tieši tā — tagad Narvesen veikalos Tevi un visus pārējos gaida arī frī kartupeļi, apkaisīti ar sāli, un klāt mērcīte. Ja vēl paķer klāt kādu citu ēdienu un ko dzeramu — sanāk labu labā maltīte, ko baudīt, piemēram, parkā uz soliņa. Nāc tik un nogaršo! 

Tiekamies Narvesen uz gardu maltīti!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin