Burgeru gardumi “Narvesen” veikalos

Aktīvajā vasaras sezonā bieži sanāk baudīt  maltītes ārpus mājas. “Narvesen” tirdzniecības vietās visā Latvijā atradīsi plašu burgeru un vrapburgeru klāstu, kurā ikviens var atrast sev tīkamāko garšu kombināciju! Starp citu, papildus tradicionālajiem burgeriem piedāvājums nesen papildināts ar pikanto Nachos burgeru, kas ir piemērots arī veģetāriešiem.

Garšām bagātais Načos burgers

Jaunais Nachos burgers ir veģetārs, garšām bagāts un sātīgs. Unikālais burgers ir gatavots no avokado kubiņiem, pupiņām un saldās kukurūzas gabaliņiem, “TexMex” garšvielām un Čedaras siera, kas burgeru padara patīkami krēmīgu. Visas sastāvdaļas ietītas gardā un kraukšķīgā rīvmaizes panējumā, kas gatavots no maltiem nachos čipsiem, sniedzot patiesi unikālu pieredzi garšas kārpiņām.

Nobaudi burgerus par īpaši izdevīgu cenu

Esot vienā ritmā ar vasaru, no 23. jūnija līdz 20. jūlijam “Narvesen” veikalos klasiskos vistas un liellopu gaļas burgerus būs iespēja iegādāties par īpaši izdevīgu cenu – tikai 2,50 eiro (regulārā cena 3 eiro). Savukārt jaunais Načos burgers šajā periodā maksās 4,50 eiro (regulārā cena 4,90 eiro). Izbaudi vasaru uz visiem 100!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin