2 hotdogi tikai par 4€ atgriežas!

Atgriešanās mācību ritmā nav iedomājama bez svaiga, sulīga un garšīga hotdoga. Kad Tu deso atpakaļ uz skolu, pa ceļam baudot svaigi ceptas desiņas, kraukšķīgas maizītes, sātīgos salātus un mērcītes garšu eksploziju, to tik vien gribās, kā dalīties emocijās ar citiem. Tāpēc arī šogad neiztikt bez atgriešanās piedāvājuma – 2 hotdogi tikai par 4€.

Vēl neesi nogaršojis “Narvesen” hotdogus? Ir pienācis laiks to izdarīt! Uzbūvē savu hotodgu pats. Izvēloties amerikāņu vai franču hotdogu, kraukšķīgo graudu vai balto maizīti, no plašā klāsta sulīgu desiņu, gurķu salārtiņus vai salātlapu un visu nobeidzot ar unikālai garšas kombinācijai pievieno piedevās 2 izcili gardās mērces, kas tavām garšas kārpiņām neliks vilties – majonēzi, sinepes vai kečupu.

Akcijas norises laiks: 20.08.2023.  – 14.10.2023. Akcija spēkā, pērkot 2 jebkurus hotdogus, izņemot dubulto hotdogu. Kā piedevu katram hotdogam var izvēlēties 2 mērces. Akcijā piedalās visi Narvesen veikali, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga”  un “Arēna Rīga”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin