Jaunums: kārtīga maltīte tikai par 3,90 EUR

Gardi jaunumi Narvesen – bagātīgas, līdzi ņemamas maltītes, ko ātri un droši paķert veikalā un bez steigas notiesāt mājās! Izvēlies sev tīkamāko garšu salikumu un iestiprinies visai dienai!

Turku zirņu un lēcu sautējums

Kad vajag sātīgu maltīti, kas spēcina, sasilda un lieliski garšo, tad katram prātā nāk sautējums. Un, ja vēl gribas bagātīgi uzņemt vērtīgas uzturvielas, tad turku zirņi un lēcas būs pašā laikā. Pēc šādas maltītes pat grūtākie darbi veiksies raitāk. Tāpēc tik uz priekšu!

Grūbas ar sēnēm un dārzeņiem

Jau senos laikos latvieši ēda grūbas, sēnes un dārzeņus. Ēda un priecājās. Zināja taču, kas labi garšo un dod jaudu paveikt visu dienā iecerēto. Izrādās, to novērtē arī šodienas steidzīgie un strādīgie. Un, ja jau novērtē, tad jau tik jāceļ galdā grūbas ar sēnēm un dārzeņiem.

Vistas fileja ar dārzeņiem

Ja nu ir kāda gatavā maltīte, ko var saukt par klasisku maltītes ikonu, tad tā ir vistas fileja ar dārzeņiem. Ar šo garšīgo un sulīgo maltīti Tu vienmēr trāpīsi tieši desmitniekā. Vai tās būtu pusdienas vai vakariņas. Vai vienatnē vai kopā ar savējiem.

Lai labi garšo!

Piedāvājums spēkā pērkot Grūbas ar sēnēm un dārzeņiem (320 g), Turku zirņu un lēcu sautējumu (330 g) vai Vistas fileju ar dārzeņiem (280 g).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin