Tā gribas ko aukstu!

23. Jūnijs, 2019
Tā gribas ko aukstu!

Narvesen piedāvā unikālu, plašu pārtikas produktu klāstu ar kvalitātes zīmi Fresh&Tasty. Tie ir vienmēr svaigi un garšīgi rūpīgi izmeklētu Latvijas ražotāju produkti, kas sniedz ātru maltīti dažādām gaumēm, lai ar jauniem spēkiem var doties tālāk ikdienas gaitās.

Karstajās vasaras dienās iepriecināsim klientus ar īpašiem piedāvājumiem, lai varētu baudīt, ko atvēšinošu!

Ikdienas steigā kafija ir neatņema sastāvdaļa, bet vasarā aukstā latte ir viena no populārākajām izvēlēm, tādēļ tagad baudi 2 aukstās lattes (280ml) tikai par 3 EUR.

Saldējuma kokteilis ir īsts laimes koncentrāts, ko sevī var iesūkt caur salmiņu. Persiku, mango/apelsīnu vai plūmju – izvēlies savējo! 2 saldējuma kokteiļi (300 ml) tikai par 3 EUR!

Mūsu lielākajos Narvesen aicinām nogaršot jaunumus – zemeņu piena kokteili un ķiršu šokolādes piena kokteili! 2 piena piena kokteiļi (280ml) par 3 EUR!

Un, protams, gan sevi, gan draugus vai kolēģus neaizmirsti iepriecināt ar mūsu Fresh&Tasty saldējumiem! Īsts krējums, īsts Latvijas produkts, īsta bauda - Rūjienas saldējums ir tieši tāds.  Pērc jebkurus 2 Narvesen Fresh&Tasty saldējumus tikai par 1 EUR!

Akcijas laiks: 24.06.2019 līdz 21.07.2019.

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā