Sasildies ar Šokolādes ingvera dzērienu vai Īru krēma cappuccino

10. Oktobris, 2020
Sasildies ar Šokolādes ingvera dzērienu vai Īru krēma cappuccino

Rudenīgas karsto dzērienu garšas Tevi jau gaida lielākajos Narvesen — izvēlies šokolādes ingvera dzērienu vai īru cappuccino un garšīgi sasildies pat dzestrākajās rudens dienās.

Īru cappuccino

Krēmīgais kafijas dzēriens veidots no espresso, maigi putota piena un īru krēma sīrupa. Tā ir nesajaucama garša ar savu unikālo raksturu, kas radīta, lai Tu to izgaršotu un sajustu Īrijas šarmu.

Šokolādes ingvera dzēriens

Saldās garšas notis apvienojas ar asākiem akcentiem, lai sniegtu tev garšas sajūtas, kas aicina atgriezties vēl un vēl. Kas tas ir par dzērienu? Tas ir jaunais šokolādes ingvera dzēriens — maigs un bagātīgs šokolādes baudījums tagad papildināts ar niansēto ingvera elementu. Ideāls dzēriens kā saldummīļiem, tā asāku izjūtu cienītājiem. Vēlies nogaršot? Gaidām Tevi Narvesen!

Lejupielādējot PINS aplikāciju un krājot zīmogus savā telefonā, katru septīto kafiju saņemsiet dāvanā, bet, iegādājoties dzērienu līdzpaņemtajā krūzītē, tam tiks piešķirta 10 % atlaide. Un, ja karstais dzēriens Tev neies pie sirds, atlīdzināsim par visiem 100!

Ienāc arī Narvesen Kafijas klubā — vietā, kur satiekas kafijas mīļotāji!

Atrodi tuvāko Narvesen, kur nobaudīt jaunos dzērienus!

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā