Narvesen turpina atbalstīt pretkrāpšanas kustību #Atkrāpies!

19. Aprīlis, 2018
Narvesen turpina atbalstīt pretkrāpšanas kustību #Atkrāpies!

Atbalstot legālu uzņēmējdarbību, atklātību un godprātīgas darba attiecības, Narvesen turpina atbalstīt  kustību «#atkrāpies!», ko organizē Finanšu ministrija sadarbībā ar vairāk nekā 30 dažādām valsts pārvaldes iestādēm, nevalstiskām organizācijām, uzņēmējiem un sabiedrībā atpazīstamām personām. Turpinot vienotu pretkrāpšanas kustību #Atkrāpies!, arī Narvesen iestājas par vienotām vērtībām darba tirgū un veicina sabiedrībā “nulles toleranci” pret krāpšanos.

«#atkrāpies» mērķis ir cīnīties pret ēnu ekonomiku, korupciju un citām negodprātīgām darbībām, kas ietekmē valsts budžetu un kopējo sabiedrības labklājību. Šī gada kampaņas fokuss ir darba kultūra un tas vērsts uz jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, iestājoties par godprātīgu darba vidi un konkurenci Latvijā.

 

Narvesen ir Latvijā lielākais mazumtirdzniecības tīkls un pašlaik Latvijā 36 pilsētās darbojas 248 tirdzniecības vietas, kurās strādā aptuveni 650 darbinieki. Ļoti bieži mazumtirdzniecība un apkalpojošā sfēra, tāpat arī Narvesen, ir viena no pirmajām jauniešu darba vietām. Tādēļ ticu, ka šī gada kampaņas mērķis – izglītot jauniešus par darba tiesībām un, kas ne mazāk svarīgi, arī pienākumiem, būs vērtīgs ieguvums gan jauniešiem, kas tikai ienāk darba tirgū, gan darba devējiem, kas veido jauno cilvēku izpratni par godprātīgām darba attiecībām,” kampaņas atklāšanā uzsvēra Narvesen Baltija mazumtirdzniecības direktors Krīvs Lode.

 

Kas ir #atkrāpies?

#atkrāpies definīcija:

#atkrāpies! (darbības vārds) [atkrɑːpies]

Vārds izsauksmes formā, kas simoblizē nepakļaušanos un pretestību krāpniecībai.

Tiek izmantots arī kā aicinājums: Ja neesi godprātīgs, Atkrāpies!

Skatīt vēl: godprātīgs, neviltots, patiess, #FraudOff!

 

Vairāk par kampaņu un vienoto zīmolu iespējams lasīt pretkrāpšanas kustības mājas lapā www.atkrapies.lv.

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā