Narvesen palīdz pabeigt unikālu mākslas darbu

18. Februāris, 2016

Jaunās mākslinieces Alises Klimkānes mākslas darbs, kas veidots no veikalos pieejamajām uzlīmēm, šovakar tika pabeigts. Tā tapšanā svarīgu lomu ieņēma veikalu tīkla «Narvesen» palīdzīgā roka, jo māksliniecei tika uzdāvināti neskaitāmi tūkstoši mazo uzlīmju.

«Mākslas darba tapšanā tika izmantotas uzlīmes, kuras tika krātas piecus gadus, taču tas netika pabeigts,» tā jaunā māksliniece.

Savukārt «Narvesen» mārketinga komunikācijas pārstāve Diāna Krjazkova portālam www.jelgavasvestnesis.lv atklāja, ka par izstādi un interesanto mākslas darbu uzzinājusi nejauši: «Par šo izstādi mūs informēja mūsu mediju aģentūra, nekavējoties reaģējām un piedāvājām savu palīdzību. Ļoti ceru, ka jaunajai māksliniecei izdosies radīt vēl kādu lielisku darbu, jo uzlīmes pietiks ilgam laikam.»

Jau ziņojām, ka Jelgavas pils Aulas foajē līdz 4. martam ir apskatāma izlāde «Viens mirklis».

Izstādē apvienojušies Latvijā jau atpazīstami, kā arī jauni mākslinieki, un cilvēki, kas ar mākslu profesionālā līmenī strādā ikdienā, no Jelgavas, Rīgas, Ozolniekiem un Vilces puses. Gleznu autori – Laimis Baltmanis, Anda Kalniņa, Mairita Zvirgzdiņa, Agnese Lībere, Alise Klimkāne, Anete Skreija, Ilze Beķere, Aldis Feldmanis, Silva Poča, Ieva Šustika, Liene Streka.

Liela daļa izstādē aplūkojamo gleznu tapusi ar eļļas krāsām, tomēr ir arī ar guašu un akrila krāsām gleznoti darbi, kā arī viens – ar pasteļa krītiņiem.

Vairāk - ŠEIT

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā