Dzīvo par visiem 100!

2. Jūnijs, 2017
Dzīvo par visiem 100!

JA KAFIJA TEV NEIES PIE SIRDS, ATLĪDZINĀSIM PAR VISIEM 100!

Narvesen iestājas par aktīviem cilvēkiem un uzdrīkstēšanos iet līdz galam. Dzīvo par visiem 100 kopā ar garšīgo Narvesen kafiju!

Mēs ticam, ka Narvesen ir garšīgākā līdzi ņemamā kafija, tāpēc mūsu solījums ir augsta kafijas kvalitāte. Dzīvo par visiem 100, izbaudot savu iecienīto dzērienu un izmēģinot jaunas kafijas garšas. Ja Tev kafija negaršos, Tev būs iespēja to apmainīt.

 

Kā tas notiek?

• Ja, nogaršojot kafiju*, saproti, ka Tev netīk kafijas garša, vērsies pie pārdevēja.

• Pārdevējs izsniegs kuponu bezmaksas kafijas pirkumam – lai nobaudītu jebkuru citu karsto dzērienu jebkurā Narvesen veikalā.

• Kupons derīgs 48 stundas.

*Izdzerta var būt ne vairāk kā 1/3 daļa no krūzītes! Kupons netiek mainīts pret naudu
 

 

Elīza dara to, kas viņai patīk. Viņa dzīvo par visiem 100!

Elīza Astra Vectirāne brīvajā laikā hobija līmenī nodarbojas ar autosportu  – minišoseju. Elīza saka: “Par visiem 100% es izbaudu visu, ko man dzīve piespēlē… Par visiem 100% ķeru adrenalīnu, mīlu dzīvi, sportoju, smaidu, metos jaunos piedzīvojumos!”  Savukārt, kafija ir Elīzas pozitīvais enerģijas lādiņš veiksmīgai dienai.

Kristaps nesapņo, viņš dara. Viņš dzīvo par visiem 100!

Kristaps Pucens dzīvo par visiem 100 ar mūziku, piedzīvojumiem, ritmu un izaicinājumiem. Kafija viņam ikdienā sniedz možumu, enerģiju un pauzi.

Toms ir neapturams. Arī viņš dzīvo par visiem 100!

Toms Georgs Alksnis bauda katru mirkli, ko rada pats sev. Un nemaz neapstājas pie 100. Kafija Tomam nozīmē patīkamu pasēdēšanu un  brīdi vieglas atslodzes.

Ja kafija Tev neies pie sirds, atlīdzināsim par visiem 100!

 

 

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā