Blēē-ēē-ņosimies kopā!

4. Novembris, 2016
Blēē-ēē-ņosimies kopā!

Mē-ēēs esam jautras, draudzīgas un mīlīgas aitiņas. Katra no mums ir atšķirīga gan pēc rakstura, gan pēc izskata, bet mums visām kopa ļoti patīk blēē-ēē-ņoties!

Nāc barā!

Noteikumi

1.No 2016. gada 7. novembra līdz 2017. gada 26.februarim par katriem tirdzniecības vieta iztērētiem 2 (diviem) eiro Tu saņem vienu akcijas uzlīmi.

Tā jāielīmē krājkartītē.

2. Sakrājot 35 akcijas uzlīmes un atdodot krājkartīti pārdevējam, Tev ir iespēja tikai par 4,99 eiro iegadāties vienu no NICI aitiņu kolekcijas rotaļlietām. Vari arī sakrāt 15 akcijas uzlīmes un vienu no NICI aitiņu kolekcijas rotaļlietām iegadāties par 9,99 eiro. Rotaļlietu pilna pārdošanas cena ir 14,99 eiro. Tu vari iegadāties neierobežotu skaitu akcijas produktu.

3. Akcijas uzlīmes netiek mainītas pret naudu.

4. Ar akcijas uzlīmēm aizpildītās krājkartītes pret akcijas produktiem varēsi apmainīt no 2016. gada 7. novembra līdz 2017. gada 5. martam.

5. Apmaiņai netiek pieņemtas krājkartītes, kas ir pielāgotas, pārveidotas, nesalasāmas, kopētas, bojātas vai nesatur oriģinālās akcijas uzlīmes, kā arī vajadzīgo akcijas uzlīmju skaitu.

6. Tu saņem papildu akcijas uzlīmi par katru no īpašajām precēm, ja pirkuma summa ir vismaz divi eiro.

7. Visi akcijas produktu veidi var nebūt pieejami visās Narvesen tirdzniecības vietās. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Narvesen informācijas centru: info@narvesen.lv.

8. Akcijas organizētajam (SIA Narvesen Baltija) ir tiesības jebkurā laikā noteikt preces, par kurām uzlīmes tiek vai netiek piešķirtas, un šie noteikumi ir spēkā no brīža, kad tirdzniecības vietā (pie kases) pircējs tiek informēts par izmaiņām.

9. Akcijā nepiedalās pakalpojumi – rēķinu apmaksa, dāvanu kartes, Paysafe, SIXT velo noma, Eiro Vinjete, WESTSTEIN vaučeri.

10. Akcijas organizētājam (SIA Narvesen Baltija) ir tiesības jebkurā laikā mainīt vai papildināt akcijas noteikumus par to klientus informējot tirdzniecības vietās un www.narvesen.lv.

Garantija

SIA Narvesen Baltija nosaka NICI produktiem 2 gadu garantiju.

Šajā termiņā jums ir tiesības, uzrādot preces pirkuma čeku, pieteikt prasību Narvesen tirdzniecības vietas pārdevējam par preces ražošanas defektiem, ja tādi tiek konstatēti.

NICI ir reģistrēta preču zīme, ko saskaņā ar licenci izmanto TCC Global N.V.

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā