Autovadītāji sašķirojuši rekordlielu skaitu vējstiklu šķidruma kanniņu

22. Marts, 2016

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors: Ar šī gada akcijas rezultātiem esam absolūti gandarīti! Redzam, ka autovadītāji ir ārkārtīgi atbildīga sabiedrības daļa, kas ir ieinteresēta rūpēties par vidi. Katrs vējstiklu šķidruma kanniņu savākšanas akcijas gads ir ar arvien pozitīvāku tendenci – šogad trīs mēnešu laikā autovadītāji sašķirojuši trīs reizes vairāk kanniņu nekā pagājušajā gadā, un otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai uzpildīšanai nodosim 9515 kannas. Paldies autovadītājiem, kuri rāda priekšzīmi, atbildīgi šķirojot un rūpējoties par vidi!”

Šķirojot plastmasas kanniņas tām paredzētajos konteineros pie „Narvesen” veikaliem „Neste” degvielas uzpildes stacijās (DUS), no 2015.gada 1.decembra līdz šī gada 28.februārim, iedzīvotāji varēja piedalīties loterijā. Kopumā šo iespēju izmantoja 672 akcijas dalībnieki, starp kuriem ir izlozēti 50 laimīgie, kuri saņems vējstiklu šķidrumu (4 L) un 3 veiksmīgie saņem “Premium plus” priekšapmaksas karti 50 eiro vērtībā.

SIA „Getz Nordic” valdes loceklis Simons Kozlinskis:Tiešām priecājamies par autovadītājiem - Narvesen klientiem. Šī nekomerciālā projekta atbalstīšana liecina par sociālo briedumu un atbildību. Nu jau vairāk nekā 60% no Narvesen tīklā realizētajiem iepakojumiem atgriezīsies Narvesen veikalu plauktos un šis, manuprāt, ir Ginesa rekorda cienīgs rezultāts. Tādēļ, lai gan šī projekta realizācija ir darbietilpīga un, patiesībā, arī visai dārga, ar partneru atbalstu un, galvenais, pateicoties autovadītāju lielajai atsaucībai, “Getz Nordic” ar prieku šo projektu turpinās – galu galā mums vēl ir atlikušie 40% kur augt!”

Vējstiklu šķidruma plastmasas kanniņas autovadītāji aicināti šķirot visa gada garumā 16 „Narvesen” tirdzniecības vietās, kas atrodas DUS „Neste” teritorijā, izmantojot tam speciāli paredzētos šķirošanas konteinerus. Savāktās kanniņas tiek nodotas atkārtotai uzpildīšanai, bet tās kuras vairs nav derīgas atkārtotai uzpildīšanai tiek nogādātas rūpnīcā SIA „Nordic Plast” Olainē, kur tās pārstrādās otrreizējās izejvielās un tālāk arī jaunos plastmasas produktos.

SIA „Narvesen Baltija” produktu kategorijas vadītāja Ēriks Kriviņš: Patiess prieks par akcijas laikā sasniegtajiem rezultātiem un Narvesen pircēju augsto iesaisti kampaņā. Fakts, ka protam ne tikai pirkt un lietot nepieciešamās preces, bet arī rūpēties par apkārtējo vidi ir nozīmīgs un apliecina, ka paši spējam ietekmēt un radīt savu vidi, kurā dzīvojam un strādājam ikdienā. Vēlos pateikt lielu paldies visiem akcijas dalībniekiem, ka arī novēlu turpināt tukšo kanniņu nodošanu Neste DUS esošajos Narvesen veikalos visa gada garumā.”

Plašāka informācija par akcijas norisi un loterijas rezultātiem pieejama AS „Latvijas Zaļais punkts” mājaslapā www.zalais.lv un „Narvesen” mājaslapā www.narvesen.lv. Par balvas saņemšanu ar loterijas uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli.

AS „Latvijas Zaļais punkts”

AS „Latvijas Zaļais punkts” ir pirmā un lielākā ražotāju atbildības organizācija Latvijā. AS „Latvijas Zaļais punkts” rūpējas par izlietotā iepakojuma un videi kaitīgo preču šķirošanas, savākšanas un pārstrādes sistēmu izveidi visā Latvijas teritorijā. AS „Latvijas Zaļais punkts” misija ir radīt ilgtermiņa risinājumus tīras vides saglabāšanai nākamajās paaudzēs. Kā viena no galvenajām AS „Latvijas Zaļais punkts” prioritātēm ir darbs ar sabiedrību, skaidrojot, palīdzot un iedvesmojot cilvēkus šķirot atkritumus.

 

Papildu informācija:

Dace Jansone

Korporatīvās komunikācijas direktore

tālr. 67039816

mob.tālr. 28655072

dace@zalais.lv

www.zalais.lv

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā