Augusts – zaļo salātu mēnesis: tagad tikai 2,90 EUR!

3. Augusts, 2020
Augusts – zaļo salātu mēnesis: tagad tikai 2,90 EUR!

Nāc uz Narvesen veikaliem un tagad nobaudi zaļos salātus ar vistu, ar tunci vai grieķu salātus vēl izdevīgāk – tikai par 2,90 EUR*. Vasarā, kad ierasti izvēlamies vieglākas maltītes nekā gada aukstajos mēnešos, zaļie, vitamīniem bagātie salāti būs lieliski piemēroti pusdienām.

Zaļie salāti ar tunci un olu ir viss, kas tev nepieciešams pilnvērtīgai pusdienu maltītei. Salātiem sastāvā ir svaigas salātu lapas, vārītas olas, protams, sulīgs tuncis, svaigi tomāti un grauzdiņi kraukšķim, kurus papildina olīvas, rīvēts siers un piemērota mērce. Patiesi gardi un veselīgi, Latvijā ražoti un tikai 188 kcal uz 100 gramiem. Labu apetīti! 

Grieķu salāti – klasiska vērtība, ko izvēlēties sātīgām, bet vieglām pusdienām. To sastāvā ir Iceberg salāti, dārzeņu mērce, tomāti, Fetaki siers, svaigi gurķi un tam vēl klāt melnās olīvas, sarkanā paprika un sarkanie sīpoli. Un tikai 91 kcal uz 100 gramiem.

Zaļie salāti ar vistu un sieru, kas papildināti ar salātu lapām un mērci – vienkārši un izcili! Turklāt to enerģētiskā vērtība ir tikai 155 kcal uz 100 gramiem.

Pateicoties ērtajam iepakojumam, salātus viegli paņemt līdzi un baudīt jebkurā, sev tīkamā vietā: parkā uz soliņa, pludmalē vai pat automašīnā.

Tāpat – šovasar iesaki savu vietu foršai maltītes baudīšanai pilsetaspunkti.lv un laimē gardas balvas no Narvesen vai Ērenpreiss divriteni!

*Akcijas periods veikalos 03.08.2020 – 30.08.2020. Akcijā piedalas Narvesen Fresh&Tasty zaļie salāti ar vistu (175g), zaļie salāti ar tunci (220g) un grieķu salāti (260g). Sākotnējā cena no 3,25 līdz 3,35.

 

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā