Atsvaidzinošs karstais jaunums – piparmētru latte

21. Aprīlis, 2020
Atsvaidzinošs karstais jaunums – piparmētru latte

Jaunumi “Narvesen” kafijas klubā! Karsto dzērienu garšu buķetē atgriežas pavasara un vasaras sezonas karaliene – piparmētra.

“Narvesen” veikalos pie apvāršņa parādījies jauns karstais dzēriens – piparmētru šokolādes latte. Kad piparmētru notis iestīgo karsto kafijas un šokolādes dzērienu aromātos, ir skaidrs – pavasaris klāt! Īpaši iecienīta piparmētra ir vasarā kā ledus kafiju papildinājums, taču tās atsvaidzinošo garšu daudzi labprāt izvēlas arī citos gadalaikos. Šokolādes un piena maigi saldenā saspēle radīs patīkami samtainu baudījumu, bet īpašs pārsteigums būs možā un atsvaidzinošā piparmētru nots.

Svaigas vai kaltētas piparmētru lapiņas un piparmētras eļļa tiek plaši izmantota gan kulinārijā, gan medicīnā un skaistumkopšanā, jo šis augs ir vienlīdz garšīgs un veselīgs. Daudzās kultūrās tā simbolizē viesmīlību, draudzību un nevīstošu skaistumu – jo vairāk lapiņu tai noplūc, jo spēcīgāk tā smaržo. Izbaudiet pavasari, nobaudot ko jaunu un neierastu!

Jauno garšu tieši no kafijas aparātiem atradīsiet visos “Narvesen” veikalos visā Latvijā. Lejupielādējot PINS un krājot zīmogus savā telefonā, katru septīto kafiju saņemsiet bez maksas, bet, iegādājoties dzērienu līdzpaņemtajā krūzītē, tam tiks piešķirta 10 % atlaide.

Vairāk par “Narvesen kafijas klubu” var uzzināt: narvesen.lv/kafijas-klubs/

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā