Sixt Velo

Sixt Velo

Pastāsti saviem draugiem:

Vai zināji, ka Tavā tuvākajā Narvesen vari iegādāties SIXT velo nomas abonementu, lai izbaudītu velo priekus saulainajās Rīgas un Jūrmalas ielās?

Trīs lietas – Atrodi Savu Narvesen, iegādājies kodu – abonements dienai, mēnesim, gadam vai papildini savu kontu, dodies uz tuvāko SIXT velo nomas punktu - aktivizē savu kontu, sekojot norādēm, un traucies vēja ātrumā garām mašīnu plūsmai pat trakākajās sastrēgumu stundās!

Sixt velo noma ir pašapkalpošanās velosipēdu noma Rīgā un Jūrmalā, kas pieejama gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētu viesiem. Riteņbraucēju ērtībām ir pieejami vairāk kā 250 velosipēdi.

Reģistrējies internetā ērti un vienkārši zvanot pa tālruni +371 67676780 vai ar Nextbike aplikācijas palīdzību un nomā velosipēdu braucienam tūlīt!

Pērc Sixt velo nomas abonementu vai papildini kontu Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā un brauc pēc 2 minūtēm! Pakalpojums pieejams arī klientiem, kuriem nav bankas norēķinu kartes.

 

Par Sixt

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par Sixt Latvija

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk kā desmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot vairāk nekā 3500 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 250 BMW, Audi, VW, Toyota un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lielākajās lidostās. Rīgā un Jūrmalā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 250 velosipēdiem.

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā